BURSA KARACABEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Cumhuriyet İlkokulundan Çifte Şampiyonluk

Cumhuriyet İlkokulundan Çifte Şampiyonluk

Cumhuriyet İlkokulu 1/A sınıfı öğrencisi Miray IŞIKTAŞ, Enerji ve Enerji Kaynaklarının Verimli Kullanılması konulu resim yarışmasında, 4/A sınıfı öğrencisi Damla MALÇOK da Su Elçileriyiz Suyun Bekçileriyiz konulu resim yarışmalarında İl 1.si olarak büyük bir başarıya imza attılar. 

Başarılı öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin DİNGİN makamında kabul etti. Emin DİNGİN; “Öğrencilerimizin bu tür başarıları bizleri onurlandırıyor. Öğrencilerimizi bu tür sosyal ve kültürel faaliyetlere yönlendirmeliyiz. Böylece öğrencilerimizin başarılı olduğu alanları keşfederek, onlara başarılı olduğu alanlarda kariyer yapma imkanı sunabiliriz. Ben öğrencilerimizi ve onları eğiten öğretmenlerimiz Sibel GÜVEN ile Seniye DOĞAN’ı tebrik ediyorum. Öğrencilerimize,  Bursa’yı temsilen Türkiye geneli için Ankara’da yapılacak değerlendirmede başarılar diliyorum” diyerek, öğrencilere ödüllerini takdim etti.

18-12-201718-12-201718-12-2017

Drama Mh. Hasan Yurt Sk. No.10 Karacabey / BURSA - 0 224 676 11 34

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.