BURSA KARACABEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karacabey Mesleki Eğitim Merkezi İçin Protokol İmzalandı

İlçemizde yapılması planlanan Mesleki Eğitim Merkezi’nin protokol imza töreni Heykel Valilik Binası’nda yapıldı.
Karacabey Mesleki Eğitim Merkezi İçin Protokol İmzalandı

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı arasında imzalanan protokole Bursa Valisi İzzettin Küçük, Karacabey Kaymakamı Dr. Yusuf Gökhan Yolcu, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger,  Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Naci Güncü ile Karacabey İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin katıldı.

Protokolde konuşan Vali İzzettin Küçük: “Bursa’da en önemli konu ara ve teknik elemanın bulunması, çalıştırılması. Bunun için en önemli unsur tabi ki bu teknik okulların kurulması. Sanayi odalarımız, belediyelerimiz devletin yanında, milli eğitimin yanında bu konuya bizzat ellerini taşın altına koymuşlardır. Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza ve Sanayi Ticaret Odamıza teşekkür ediyorum, hayırlı olsun. Çok yakın zamanda öğrencilerimizi burada görmeyi umut ediyoruz” dedi.

2018-2019 eğitim öğretim yılında faaliyete geçecek olan Mesleki Eğitim Merkezi’nin inşaatı Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, her türlü donanımı ise Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından karşılanacak. 

11 derslikli olarak inşa edilecek Mesleki Eğitim Merkezi’nin içinde  atölyeler, çok amaçlı salon, laboratuvar, mutfak ve yemekhane yer alacak. 

09-01-2018

Drama Mh. Hasan Yurt Sk. No.10 Karacabey / BURSA - 0 224 676 11 34

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.